Chceme ještě víc kombinovat, máme co zlepšovat.Než to sparťané rozběhali, mohli prohrávat. Tetour střílel do tyče a Olayinka dorážku poslal těsně vedle.Nevím, jak jsme daleko jsme od české špičky, protože na přípravu měly oba týmy rozdílný start.

popisuje Křížek. Uvidíme, co klukům budu muset koupit,usmívá se brankář, který ani ve čtvrtém kole FNL nelovil míč ze své branky.Začali jsme výborně, ale z jednoduché situace jsme dostali gól.

Bohužel Fotbalové dresy levně je reprezentační přestávka, ale s hráči, kteří tady zůstanou, na tom budeme pracovat.A ve druhé půli ještě za stavu 0:0 Štetina z malého vápna překopl bránu. Plzeň hrála předkolo Ligy mistrů v úterý, my v Evropské lize až ve čtvrtek.

Zažívá skvělý vstup do nového ročníku druhé nejvyšší soutěže.To se opakuje.Fotbalové dresy Real Madrid 2016, Plzeň měla celý zápas převahu.Věřili jsme, že bychom náročného programu Sparty mohli využít.V nové sezoně máte za sebou deset zápasů a porazili jste jen Levadii Tallinn a Příbram. Jak úvod sezony hodnotíte?